کامیابی نیا: بازیکن استقلال حرکت زشتی کرد/ چشمی سه بار باید اخراج می شد+فیلم

کامیابی نیا: بازیکن استقلال حرکت زشتی کرد چشمی سه بار باید اخراج می شد+فیلم

هافبک تیم ذوب آهن گفت: کمیته انضباطی حکمی دهد که بازیکن به خودش اجازه نده حرکت زشتی کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه، کمال کامیابی نیا پس از شکست ذوب آهن برابر استقلال اظهار کرد: بازی خوبی از هر دو تیم دیدیم، تیم ما لحظه ها را از دست داد و بازی را واگذار کردیم. به تیم استقلال تبریک می گویم.  

وی در مورد درگیری امید حامدی فر با مهرداد رضایی بازیکن ذوب آهن گفت: فیلم این حرکت درآمده است. واقعاً حرکت زشتی است و فکر می کنم مدیران و مربیان و سرمربی استقلال این حرکت را تایید نمی کنند. حامدی فر 20 یا 22 سال دارد و به خودش و تیم استقلال ضربه می زند. فکر می کنم کمیته انضباطی باید وارد شود و تصمیماتی بگیرد که بازیکن به خودش اجازه ندهد چنین حرکتی را انجام دهد. کمیته انضباطی حکمی دهد که جلوی تنش را بگیرد، چون این تنش ها وارد سکو ها می شود.  

هافبک تیم ذوب آهن افزود: در مورد داوری هم درست است می گویند بازیکنان در مورد داوری صحبت نکنند ولی صحنه روزبه چشمی را نگاه کنید. او حداقل سه بار باید در این بازی اخراج می شد. آقای ناظمی داور این بازی در بازی با هوادار خطای مشابه را به من کارت زرد داد. به هر حال در هفته های آخر باید بازیکنان و مربیان تمرکز کنند. من فکر می کنم پاک ترین مربی ایران را ما داریم. تیمی نمی تواند بازی خودش را ببرد و به تیم ما حرف می زند. ببینید باشگاه ذوب آهن چقدر حرفه ای برخورد می کند و بیانیه نمی دهد. بالاخره یک جا یاد بگیرید و ذوب آهن را الگوی خودتان قرار دهید.  

فیلم کامل صحبت های کامیابی نیا را در ادامه ببینید: 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کامیابی نیا: بازیکن استقلال حرکت زشتی کرد/ چشمی سه بار باید اخراج می شد+فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کامیابی نیا: بازیکن استقلال حرکت زشتی کرد/ چشمی سه بار باید اخراج می شد+فیلم"، کلیک کنید.