کشف 3 تن ماهی کپور فاقد مجوز در سرخه/ یک نفر دستگیر شد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

کشف 3 تن ماهی کپور فاقد مجوز در سرخه/ یک نفر دستگیر شد - خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار بهار جاودانه، سرهنگ سید جلال حسینی ظهر دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سرخه ضمن بیان اینکه ماموران ایست بازرسی سرخه هنگام کنترل خودروهای عبوری متوجه کامیونت ایسوزو مشکوک شدند، ابراز داشت: دستور توقف خودرو صادر شد.

وی بابیان اینکه خودرو مورد بازرسی قرار گرفت، افزود: از این کامیونت مقدار سه تن و 120 ماهی کپور فاقد مجوز کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی سرخه ضمن بیان اینکه یک نفر در این راستا دستگیر شد، ابراز داشت: پرونده متهم به مراجع قضایی ارجاع و ماهی ها به اداره دامپزشکی منتقل شد.

حسینی از توقیف خودرو نیز خبر داد و تصریح کرد: طبق نظر کارشناسان امر ارزش این پرونده قاچاق هفت میلیارد ریال عنوان شده است.

وی افزود: در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان از هر گونه مصادیق قاچاق کالا پیشگیری و با قاچاقچیان کالا به طور قطع برخورد خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 3 تن ماهی کپور فاقد مجوز در سرخه/ یک نفر دستگیر شد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 3 تن ماهی کپور فاقد مجوز در سرخه/ یک نفر دستگیر شد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.