گرامیداشت یاد امام خمینی «ره» درتونس 

گرامیداشت یاد امام خمینی «ره» درتونس 

سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور سفرا و نمایندگان بیش از 15 کشور، اساتید دانشگاه، روسای احزاب و گروهها و برخی ایرانیان مقیم تونس برگزار شد.  

به گزارش بهار جاودانه، در این نشست سفرای عراق و سوریه و 4 تن از اساتید برجسته دانشگاههای تونس پیرامون دیدگاه ها، افکار، نقش و جایگاه و مواضع امام خمینی در امور جهانی و منطقه ای بخصوص در حوزه فلسطین سخنرانی کردند.

 میرمسعود حسینیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در تونس نیز در این مراسم بطور مشروح به تشریح دیدگاه های سیاسی امام خمینی «ره» از جمله در ارتباط با موضوع  فلسطین و همچنین نقش ایشان در بیداری ملل جهان، سخنرانی کرد.

حسینیان با اشاره به سفر رییس جمهور تونس به ایران برای شرکت در مراسم تشییع  شهدای خدمت و دیدار با مقام معظم رهبری تاکید طرفین بر بهره گیری از ظرفیت های دوجانبه در توسعه روابط را مورد توجه قرار داد.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گرامیداشت یاد امام خمینی «ره» درتونس " هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گرامیداشت یاد امام خمینی «ره» درتونس "، کلیک کنید.