1200 دقیقه برنامه درباره رییس جمهور شهید به پلتفرم ها داده شد

1200 دقیقه برنامه درباره رییس جمهور شهید به پلتفرم ها داده شد

ساترا در راستای تجلیل از مقام شهدا به ویژه شهید خدمت آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی بسته محتوایی ویژه شهدای خدمت را در اختیار رسانه های دارای مجوز قرار می دهد.

به گزارش بهار جاودانه به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا)، بسته محتوایی ساترا ویژه بزرگداشت یاد و خاطره شهدای خدمت شامل محتواهای مرتبط با شهدای خدمت خصوصا آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی در قالب های مستند، نماهنگ و سایر انواع قالب های ویدیویی در 61 قسمت معادل 1200 دقیقه است که به سکوهای صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی اعطا می شود.

مدیران رسانه های صوت و تصویر فراگیر برای دریافت این بسته ها تا زمان بزرگداشت چهلمین روز شهادت شهدای خدمت از طریق مراجعه به نشانی mediamarketrest.iriborg.ir و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود می توانند محتوای مورد نظر خود را دریافت کنند.

پایان خبر بهار جاودانه 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "1200 دقیقه برنامه درباره رییس جمهور شهید به پلتفرم ها داده شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "1200 دقیقه برنامه درباره رییس جمهور شهید به پلتفرم ها داده شد"، کلیک کنید.