2 ستاره خارجی تراکتور جدا خواهند شد

2 ستاره خارجی تراکتور جدا خواهند شد

آفتاب نیوز :

با اعلام حمید مطهری، سرمربی تیم تراکتور قرارداد صفا هادی و گوستاوو واگنین با تیم تراکتور به پایان رسیده و ممکن است در پایان فصل از این تیم جدا شوند. باشگاه تراکتور هنوز در مورد تمدید قرارداد این بازیکنان به جمع بندی نهایی نرسیده است و شاید تصمیم بگیرد با این بازیکنان خداحافظی کند.

دیگر ستاره سال های اخیر تیم تراکتور در سال های اخیر ریکاردو آلوز بوده که این بازیکن از قراردادش با تیم تراکتور باقی مانده است و نمی تواند اردوی تیم را ترک کند.

ممکن است صفا هادی و گوستاوو واگنین با پیشنهاد رسمی از سوی دیگر تیم های ایرانی مواجه شوند. به این خاطر که تیم های ایرانی ازاین دو بازیکن شناخت کافی دارند. به طور حتم اگر باشگاه تراکتور تصمیم به تمدید قرارداد این دو بازیکن داشت تا اکنون این کار را انجام می داد و اجازه نمی داد دیگر تیم های ایرانی با این دو بازیکن وارد مذاکره شوند.

با توجه به اینکه تراکتور در سال های اخیر جام های متعددی را از دست داده شاید تصمیم به تغییر در ترکیب خود بگیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 ستاره خارجی تراکتور جدا خواهند شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 ستاره خارجی تراکتور جدا خواهند شد"، کلیک کنید.