348 نفر برای اهدای خون در اصفهان مراجعه کردند – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

کیان دهراب پور در گفت وگو با خبرنگار بهار جاودانه اظهار کرد: همپای حضور با صلابت مردم استان اصفهان در راهپیمایی روز 22 بهمن 1402، به دلیل کاهش شدید ذخیره خون در استان اصفهان به 2 روز مراکز اهدای خون استان به صورت فوق العاده فعالیت داشتند.

وی افزود: از این رو امروز 348 نفر از اهداکنندگان خون در 6 مرکز و پایگاه انتقال خون استان حضور پیدا کرده که از این تعداد 284 اهداکننده، موفق به اهدای خون شدند.

مدیرکل انتقال خون استان اصفهان با بیان اینکه هنوز تا رسیدن به استانداردهای ذخیره خون در استان اصفهان فاصله داریم، ادامه داد: از هم استانی های ایثارگر که شرایط اهدای خون را دارند تقاضا داریم در یکی از 11 مرکز اهدای خون استان طبق برنامه روزهای عادی حضور پیدا کرده و قسمتی از خون خود را اهدا کنند.

وی اضافه کرد: با هر بار اهدای خون، جان سه نفر نجات پیدا می کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "348 نفر برای اهدای خون در اصفهان مراجعه کردند – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "348 نفر برای اهدای خون در اصفهان مراجعه کردند – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.