90 هزار زایر حج تمتع در سال 1403 به سرزمین وحی اعزام می شوند

90 هزار زایر حج تمتع در سال 1403 به سرزمین وحی اعزام می شوند

در عملیات پروازی حج تمتع سال آینده، 90 هزار زایر بیت الله الحرام از 21 فرودگاه کشور به سرزمین وحی اعزام می شوند.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم وفناوری بهار جاودانه از سازمان هواپیمایی کشوری، در نشست مشترک انجام هماهنگی ها و خدمات پروازی عملیات حج تمتع سال 1403 در محل این سازمان، مقرر شد در عملیات پروازی حج تمتع سال آینده 90 هزار زایر بیت الله الحرام از 21 فرودگاه کشور به سرزمین وحی اعزام شوند.

شرکت های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) و معراج در عملیات پروازی حج تمتع 1403 فعال هستند.

در این جلسه که کاپیتان “محمد محمدی بخش” رییس سازمان هواپیمایی کشوری، “سیدعباس حسینی” رییس سازمان حج و زیارت، کاپیتان “فرزادی پور” مدیرعامل ایران ایر، کاپیتان “میرسمیعی” مدیرعامل هواپیمایی معراج و برخی از مسیولان صنعت هوانوردی حضور داشتند، تصمیمات لازم درباره ضرورت هماهنگی ها برای برگزاری و انجام خدمات پروازی مناسب اتخاذ شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "90 هزار زایر حج تمتع در سال 1403 به سرزمین وحی اعزام می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "90 هزار زایر حج تمتع در سال 1403 به سرزمین وحی اعزام می شوند"، کلیک کنید.